محتوی چند رسانه ای برای شرکت و محصولات
تحقیق و توسعه
تولید، تست، تحقیق و توسعه

ما متکی به کنترل فرآیند علمی و پیشرفته برای اطمینان از کیفیت هستیم. ما بطور مستقل فرآیند تولید کامل تمام اتوماتیک را طراحی کرده و هر نوع از لاستیک سیلیکونی ما سه مرحله را طی می کند: پلیمریزاسیون، مخلوط کردن و فیلتر نهایی.

ما بر روی تجهیزات تست کاملا پیشرفته شامل جریان سنج HAAKE MARSIII ، اسپکترومتری مادون قرمز تبدیل فوریه، تست ضربه دما بالا و پایین، کروماتوگرافی نفوذ ژل، کروماتوگرافی گاز، دستگاه اسپکترومتری و آنالایزر توزین گرمایی همچنین، ما دارای یک آزمایشگاه شیمی برای آنالیز شیمیایی هستیم. ما نمونه های هر گروه محصولات را نگهداری می کنیم و نمونه ها تا یکسال بعد از تحویل در انبار مخصوص ما نگهداری می شود.

طی سالها، ما موفق به شکل دهی یک تیم تحقیق و توسعه شدیم و بیش از 10 میلیون یوان برای تجهیزات جهت تحقیق و توسعه محصول سرمایه گذاری کردیم. اینها به ما اجازه می دهد تا بر اساس مشخصات مورد نظر مشتریان، راه حلهای مناسب و مجرب ارائه دهیم. مرکز تحقیق و توسعه ما موفق به کسب عناوینی مانند مرکز مهندسی توسعه و تحقیق سیلیکون آلی استان گواندونگ و مرکز مهندسی توسعه و تحقیق سیلیکون آلی شهر شنزن شده است.

لطفاً قبل از پر کردن فرم درخواست از متوقف شدن ویدیو اطمینان حاصل فرمایید.