محتوی چند رسانه ای برای شرکت و محصولات
تحقیق و توسعه و تولید
مرکز تحقیق و توسعه

  جریان سنج HAAKE MARSIII
  سیستم جریان سنج پیشرفته مدولار که MARS نامیده می شود، در آلمان ساخته شده است. برای اندازه گیری پارامترهای جریان سنج لاستیک سیلیکونی با آنالیز ویسکوزیته و منحنی نرخ برش و منحنی تنش کرنش و غیره بکار می رود.

  لاستیک سیلیکونی روی صفحه اندازه گیری

  ابعاد اندازه گیری بهینه برای نمونه برداری دقیق

 • اینجا منحنی آنالیز فنی لاستیک سیلیکونی نمایش داده شده است.

  اسپکترومتری مادون قرمز سری فوریه
  اسپکترومتر مادون قرمز سری فوریه از شرکت ژاپنی SHIMADZU خریداری شده است. این دستگاه یک این تجهیز یک آنالیز موثر برای شناسایی گروهی از مواد در مایع لاستیک سیلیکونی یا نمونه های جامد است.

  دستگاه تست ضربه دما بالا و پایین
  دستگاه تست ضربه دما بالا و پایین می تواند بر روی لاستیک سیلیکونی نوری LED ما در گستره دمایی 40- تا 110 درجه سانتیگراد کار کند. این دستگاه برای تست صدمات فیزیکی یا تغییرات شیمیایی به دلیل انبساط و انقباض دمایی محصولات ما بکار می رود. این موضوع باعث تضمین کیفیت محصولات ما می شود.

  آنالیز شیمیایی
  آنالیز شیمیایی بر روی محتوی وینیل مواد اولیه ما انجام می گیرد.

  کروماتوگرافی نفوذ ژل
  ما کروماتوگرافی نفوذ ژل SHIMADZU را برای اندازه گیری وزن ملکولی مطلق، سایز ملکولی و ساختار ملکولی مواد سیلیکونی پلیمری بکار می بریم.

  کروماتوگرافی گاز- دستگاه اسپکترومتری ماده
  پیشرفته ترین دستگاه کروماتوگرافی گاز و اسپکترومتری ماده در آزمایشگاه ما برای آنالیز ترکیبات پیچیده موجود است. این دستگاه امکان برداشت اطلاعات واقعی در حالت اسکن کلی یا یونی را می دهد و اطمینان از خروجی داده کیفی و کمی را فراهم می کند.

  آنالایزر ترموگراوی
  آنالایزر ترموگراوی SHIMADZU طراحی شده تا تغییرات وزنی نمونه های ما را در قالب تابع دما یا زمان تحت شرایط محیطی کنترل شده اندازه گیری کند. از اصول آن اندازه گیری پایداری حرارتی ماده و ترکیبات آن است.

تولید

  پلیمریزاسیون
  این کارگاه دارای 16 مخزن تغییرات برای تکمیل فرآیند پلیمریزاسیون می باشد. روغن سیلیکونی شفاف در دمای کنترل شده حدود 170 درجه سانتیگراد گرم می شود.

  فرآیند ماتریسی
  پس از تکمیل پلیمریزاسیون، ما روغن سیلیکون و پودر سیلیکون را در یک میکسر خلا قرار می دهیم تا مخلوط نهایی تشکیل شود. در این ماشین، هر بخش از مواد اولیه در دمای 140 درجه سانتیگراد برای 20 ساعت مخلوط می شود.

  پرس فیلتر
  پرس فیلتر برای حذف کلیه ناخالصیها از لاستیک سیلیکونی مایع بکار می رود. این کار باعث اطمینان از کیفیت بالای محصول می شود.

  انبار محصولات نهایی
  انبار لاستیک سیلیکونی

  بسته بندی محصول

لطفاً قبل از پر کردن فرم درخواست از متوقف شدن ویدیو اطمینان حاصل فرمایید.